.:: Firma Profili ::.

HAS KOÇSAN Güneş Enerjisi Baca ve ısı sistemleri; Konya Sanayisine ve ticaretine katkıda bulunabilmek amacıyla hizmete başlamıştır.

2004  yılından bu yana kazandığımız imalat tecrübesiyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza  başarıyla hizmet vermekteyiz. 

İlk imâlâtlarımız bile bugün hâlâ Ülkemizin dört bir yanında gururla "HASKOÇSAN" etiketini taşımaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden " Haskoçsan " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Bu nedenle biz; " Önce kalite " diyoruz.

İmalatını yaptığımız ürünlerimiz arasında, Güneş enerji sistemleri ile Baca ve ısı sistemleri imalatı yer almaktadır.

Güneş enerji sistemleri İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle,  daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz. İmalatımızda  yüksek kalite ve uygun fiyat felsefesi, hareket noktamızın temelini teşkil etmektedir.

Konya'da Güneş enerji, Baca ve ısı sistemleri imalatının satış ve pazarlanması  sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da  gelişmekte ve büyümekte olan  firmamız  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma  anlayışı ile çalışmaktadır.

HAS KOÇSAN Güneş Enerjisi Baca ve ısı sistemleri imalat sanayi;  Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile  imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.