<<  Firma Tanıtımı  >>

HASKOÇSAN; Konya Sanayisine ve ticaretine katkıda bulunabilmek amacıyla hizmete başlamıştır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

2004 yılından bu yana kazandığımız imalat tecrübesiyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizin arasında;

Güneş enerji sistemleri, banyo kazanı, boyler kazanı, doğalgaz hermetik boru, sulu filtre, kalorifer bacası, havalandırma bacası, çöp şutu, çamaşır şutu ile diğer ürünler yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetlerini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, profesyonel hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

HASKOÇSAN  Tüm Hakları Saklıdır.
haskocsan@hotmail.com
0 542 250 06 58 - 0 537 206 16 75